•  +380 4632 33981
  •  info@markozosh.com.ua
  •  вул. Незалежності, 2, с. Марківці, Бобровицького р-ну, Чернігівської обл., Україна, 17421

73 річниця перемоги у Другій Світовій війні над нацизмом

Marko news 00 05 00088 та 9 травня  в Україні відзначали  День пам’яті та примирення і 73  річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Для учнів початкової школи була проведена лінійка пам'яті: «Вклонімося і мертвим, і живим». Під час лінійки діти згадали сумні події Другої світової війни та вшанували подвиг українського народу в ті страшні роки.

Marko news 00 05 0004Учні 8- 10 класів взяли участь у майстер-класі з виготовлення червоних маків, який провела вчитель трудового навчання М. Є. Кравченко. Ці червоні символи, виготовлені школярами власноруч, прикрасили груди учнів та вчителів під час загально сільського урочистого мітингу.

Учні 5- 11 класів вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни покладанням квітів до пам’ятних місць у селі: погруддя П.. Н. Зубка, Обеліску Слави, меморіалу загиблим воїнам в АТО.

Marko news 00 05 0001До святкування Великої Перемоги у школі оформлено виставку стіннівок: «Пам’ятаємо. Перемагаємо. 1939-1945 рр. Протягом тижня у всіх класах були проведені виховні години,  присвячені перемозі над нацизмом. Також на знак єдності поколінь, які захищають Батьківщину від нападників,

Ми низько вклоняємося Вам за звитягу, за перемогу, заради яких Ви віддали свою молодість, здоров`я, життя.  Ми у невідплатному боргу перед Вами. І вічна слава тим, хто віддав своє життя заради перемоги. Пам’ять про них житиме у віках!

© Створення та підтримка сайту. Учитель історії та правознавства Сіріцин О. Л.
2017 Усі права захищені. Марковецька загальноосвітня школа I-III ступенів