•  +380 4632 33981
  •  info@markozosh.com.ua
  •  вул. Незалежності, 2, с. Марківці, Бобровицького р-ну, Чернігівської обл., Україна, 17421

Marko news 17 04 0001Сучасна людина знаходиться у постійному русі, весь час кудись поспішає. Кожного ранку ми прокидаємося, механічно, навіть монотонно збираємось на роботу, навчання. І  нам зовсім не вистачає часу, а може, і бажання на заняття спортом.

Отож, з метою пропаганди рухової активності та здорового способу життя,  педагог-організатор Альона Панченко на планових зборах учнівського самоврядування запропонувала проводити ранкову гімнастику, але не звичайну, а танцювальну.

Marko news 17 04 0002Відповідальними призначили  учнів 8 класу, які мали розучити рухи танцю "Zumba–dance", та проводити щоранку о 08:45 танцювальну  зарядку. Як змогли переконатись, на власному досвіді, всі учні нашої школи, це прекрасний спосіб підбадьоритися, наситити організм киснем і забезпечити енергією. Це одночасно і загартовування, і підвищення м'язового тонусу. До того ж, зарядка вранці на вулиці - це незвичайний і цікавий початок навчального дня.

Загалом традиційна зарядка перетворилась на захопливий веселий захід, який привчає дітей до регулярних занять фізичною культурою, а також дає заряд енергії та хорошого настрою.

© Створення та підтримка сайту. Учитель історії та правознавства Сіріцин О. Л.
2017 Усі права захищені. Марковецька загальноосвітня школа I-III ступенів