•  +380 4632 33981
  •  info@markozosh.com.ua
  •  вул. Незалежності, 2, с. Марківці, Бобровицького р-ну, Чернігівської обл., Україна, 17421

Анастасія та Марюс Януконіс (Посол Республіки Литва)V Всеукраїнський конкурс есе "Я - європеєць!" стає історією.13 квітня 2018 року в Посольстві Литовської Республіки в Києві відбулося нагородження переможців. Серед запрошених на церемонію була учениця 9 класу Марковецької ЗОШ І - ІІІ ступенів Бобровицької районної ради Хоменко Анастасія.

Заступник Міністра освіти вручає Насті дипломПриємно було чути теплі побажання, високу оцінку робіт від заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича, від заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Миколи Мовчана, представників Міністерства культури України, Київського національного університету ім. Т.Шевченка. Голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Серце до серця" Павло Горінов зачитав привітання від Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Цьогоріч Кабінет Міністрів профінансував, на жаль, лише 2 сертифікати на поїздку до Литви, які вручав Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс. Решта конкурсантів отримала дипломи ІІ та ІІІ ступенів та цінні подарунки, хоча, відверто признатись, була надія, що до Литви зможуть відрядити усіх запрошених. Але п'ятниця, тринадцяте... 

Диплом Анастасії вручав заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич, цінний подарунок - голова журі Ірина Сопілко. Ще залишається пам'ять та дипломи про участь у захисті   есе "Я - європеєць!" та про участь у Всеукраїнському конкурсі "Слово про Україну".

Тисячі юних українців, працюючи над есе, замислились про європейські цінності, про долю України та про своє місце в розбудові рідної держави.

Майбутнє будується нині.

© Створення та підтримка сайту. Учитель історії та правознавства Сіріцин О. Л.
2017 Усі права захищені. Марковецька загальноосвітня школа I-III ступенів