•  +380 4632 33981
  •  info@markozosh.com.ua
  •  вул. Незалежності, 2, с. Марківці, Бобровицького р-ну, Чернігівської обл., Україна, 17421

Конкурси для талановитих дітей – це мотивація навчатись наполегливо та творчо, це визнання, це зустрічі з однолітками-однодумцями. Нові знайомства, нові перспективи.

Конкурс промов «Слово про Україну», започаткований Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» при Навчально-науковому юридичному інституті Національного авіаційного університету проходив цього року втретє, але 20 лютого став по-справжньому Всеукраїнським. На нього було запрошено учнів з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

Marko news009Хоменко Анастасію, ученицю 9 класу нашої школи, було запрошено як учасницю V Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць!» для презентації своєї роботи на конкурсі промов.

В актовій залі ННЮІ авіаційного університету звучало багато традиційних промов, зачитаних авторами з аркуша. Були наукові розвідки та власні поезії, «Заповіт» Кобзаря французькою мовою, виступ дуетом. Незвичним був виступ дітей з вадами слуху, бо промови жестами присутні не очікували. Надзвичайне враження справили виступи школярів з Донеччини: емоційна промова, акапельне виконання пісні «Любіть Україну!» на слова В.Сосюри, флешмоб, до якого долучились 24 конкурсанти.

Анастасія читала есе напам’ять під музичний супровід, на екрані в ці 6 хвилин показали відео, створене вчителем історії та правознавства Сіріциним Олександром Леонідовичем. Подарунок та диплом учасниці Всеукраїнського творчого конкурсу промов буде нагадувати дівчині про години, проведені серед однолітків, які люблять Україну, переймаються проблемами сьогодення Батьківщини, упевнені в гідному майбутньому своєї держави.

Наступного року знову оголосять  конкурси «Я – європеєць!» та «Слово про Україну». Творчим школярам є час підготуватись.

Іванько Л.М.

© Створення та підтримка сайту. Учитель історії та правознавства Сіріцин О. Л.
2017 Усі права захищені. Марковецька загальноосвітня школа I-III ступенів