•  +380 4632 33981
  •  info@markozosh.com.ua
  •  вул. Незалежності, 2, с. Марківці, Бобровицького р-ну, Чернігівської обл., Україна, 17421

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

Marko news004З нагоди цієї дати в Марковецькій загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів класні керівники підготували та провели класні години, приурочені вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Marko news006Директор школи Шевченко Галина Олексіївна та заступник директора з виховної роботи Щетініна Наталія Анатоліївна провели урок-реквієм який завершився покладанням квітів до меморіалу пам’яті "ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ", метою заходу було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.

© Створення та підтримка сайту. Учитель історії та правознавства Сіріцин О. Л.
2017 Усі права захищені. Марковецька загальноосвітня школа I-III ступенів